Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stejná motorka, jiná jízda

Zdravím, mám takový problém. Mám doma Vfr 800 z roku 2001 a teď jsem koupil druhé z roku 99. Jenže to druhé se nechce do zatáček, když to klipem, tak se jako kdyby bráni. Přední guma byla stará a sjeta cestovním tempem, tak se dnes vyměnila. Předek trochu pocit plavání, ale není ještě vůbec ojeta, ale už hezky jde volně. Zadek je tam asi 3 roky a vzorek v pořádku a nezdá se mi nějak vyjeta plocha, takže tam zůstává prozatím. Tlumič jsem posunul tak jak mám druhé Vfr, ale změna moc nenastala. Měl by někdo nějakou radu, co s tím ? Proste ta první jde sklopit krasne až pomalu na hlavu, tahle druhá ale nejde zdaleka tak lehce do náklonu a ještě má člověk strach. Moc děkuji za nějaký postřeh.

Vzorek pneumatik, rozměr pneumatik, nafouknutí pneu, kvalita tlumičů atd. Pokud vlastníš tu samou motorku tak si změř středy kol (rozvor) a porovnej zda se to neliší. Mohl tam být malý čelný střet, který ty zrakem nepoznáš. Můžou to být různé vůle v uchycení kol, výška sezení atd. těch možností proč ti jedna vyhovuje a druhá ne je hodně.