Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výbava na zahradu - kterou značku zvolit?

Ahoj/dobrý den,

Stavím dům na pozemku o velikosti 1000m čtverečních.

Postupně si chci koupit křoviňák, sekačku atd.

Preferoval bych produkty od jednoho výrobce, aby to odpovídalo cena/kvalita/výkon. Prostě něco rozumného, co mě nezrujnuje.

Osobně to teď vnímám, že bych šel do značky Stiga.

Jaký k tomu máte názor a zkušenosti?
Případně kterou značku byste doporučili?

Díky

Už se to tady několikrát řešilo. Vyber si to kde budeš mít v dosahu servis a náhradní díly. Pokud zakoupíš něco z hypermarketů, které nejsou speciálky tak to nebudeš mít kde servisovat. Je jen na tobě co ti dle velikosti, svažitosti a četnosti sekání bude vyhovovat.

Uvaž jestli benzín (se sračkami pana Babiše nebo speciální za 160Kč litr bez těch sraček), elektro nebo aku (všechno má své výhody a nevýhody) případně jestli není někde poblíž půjčovna nebo firma co tyhle služby nabízí.