Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lůžková úprava Peugeot 207?

Dobrý den,
potřeboval bych přepravit delší přemět v Peugeotu 207 (např. křovinořez). do kufru se nevejde. Jediným řešením by bylo sklopit pravé sedadlo na maximum. Je to možné?
Předem dík
Kára

Něco píšou tady: https://www.peugeot-club.com/articles.html/novinky/peugeot-207-interi%C3%A9r-r272/

Ovladač sklopení předních sedadel je ideálně umístěn v horní části opěradel a přístup do zadní části vozu je tak maximálně snadný a pohodlný i v případě třídveřové verze.

Všechny verze 207 jsou vybaveny sklopným a děleným zadním sedadlem (výklopné a vyjímatelné sedáky, sklopná opěradla) a podlaha zavazadlového prostoru, která je v rovině se sklopenými opěradly, usnadňuje přepravu dlouhých nebo objemných předmětů. V této konfiguraci je využitelný objem ke střeše přibližně 1 m3 (923 dm3 VDA nebo 1 195 dm3 metodou objemu tekutin).