Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Barva na diferenciál auta

Ahojte mám na autě úplně zrezlý obal diferenciálu a chtěl bych ho obrousit jen kartáčem a nabarvit jen nevím jakou barvu? Poradíte prosím jakou antikorozní barvu na to použít? Nejlépe na štětec.
Díky moc

Tam dole je to v podstatě jedno. Pokud by si chtěl opravdu antikorozní základní barvu tak Bilak-Zn. Je v tom zinek a používá se např. na sváry pozinkovaných konstrukcí. Pokud to očistíš a natřeš Konkorem 500, tak to bude bohatě stačit.