Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Geberit syčí jako sifon

ahoj vsem,

rad bych se zeptal a poradil. pred par dny jsem zacal slyset, jak geberit na wc syci jako kdyz jdou bublinky ze sifonu. co se stalo, ze zacal sycet a je to neco, co jde spravit svepomoci? podotykam, ze vodu nepropousti, jen syceji ty asi bublinky a funguje cca 12 let.

dekuji

To se asi úplně nezavře ventil, trošku propouští, ale vidět to není protože je toho málo a odteče to přepadem do záchoda. Já bych zavřel vodu a ventil rozebral, možná je tam jen kousek nečistoty z potrubí. Náhradní ventil se dá běžně koupit i na dost staré výrobky Geberit, tak nebude složité ani drahé ten ventil vyměnit, pokud nebude stačit vyčištění.