Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér 230/12V AC do zásuvky

Pro naši domácí kočku máme fontánku
https://abc-zoo.cz/7031-vodni-fontana-pro-kocky-hagen-filtrace-vody-2-l.html
a k ní zásuvkový adaptér 230V/12V 350mA AC
Podle váhy odhaduji, že je tam transformátorek. Ten adaptér se dost hřeje, mám obavy aby se jednou neporouchal a nevzplanul a nechci ho nechat zapnutý třeba přes noc bez dozoru.
Zkoušel jsem se dívat, jestli není ke koupi podobný adaptér pro vyšší výkon co by se tak nehřál, ale zatím jsem nic nenašel.
Než se pustím do bastlení nevíte někdo o něčem podobném? Třeba jsem jen špatně hledal.

Fontána se prodává někdy od roku 2015 a zatím asi nikomu nic nevyhořelo, to by ji už zakázali. Ale můžeš si koupit silnější zdroj třeba na 1A. Nemusí to běžet pořád, občas přes den i na noc to můžeš vypínat třeba přes spínací hodiny.