Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalita štuků

Ahoj a dobrý den,

v domě nám provádějí rekonstrukci chodby a kvalita štuku má podle mého názoru velké nedostatky. Místy je štuk vyhlazen do zrcadlového lesku, jinde je nahrnutý hrubozrnný písek což následně vytváří dojem fleků dokonce i po přetření omyvatelnou barvou.

Lze takto z fotografie usoudit zda byly dodrženy veškeré pracovní postupy a lze říci, že štuk je v pořádku nebo naopak shledáváte provedení nedostatečné?

Případně nedokázal byste mi někdo doporučit kontakt na někoho s odpovídajícím vzděláním, který by případně provedl posudek?

Díky

Podle fotek, najmě img-2915.jpeg za to chudák štuk nemůže. Může za to lump fušer. Je to blbě rozšmidlané filcákem. Ten blbec to šmrdlal už hodně zaschlé (nikoliv jen zavadlé, jak správně má býti) a takhle to dopadne. Někde vyleze na povrch zrnka písku, někde je to hladné. Je přímo vidět tahy, jak to šmoulil. Taková odbytá práce je zralá na reklamaci. Nebo na pár facek.