Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie Crussis

Prosím Vás, mám elektrokolo Crussis a 2 měsíce po záruce mi začalo něco klepat v baterii. Asi uvolněné články. Při jízdě po kostkách to je docela rachot. Dá se to nějak opravit svépomocí?

Teoreticky ano, budu tam nejake skrutky, v lepsom pripade viditelne, v horsom pod nejakym lepenym krytom, ktory musis vypacit.
Hrkat ti tam nema co, bateriove clanky su balene v kuse, takze skor odpadol nejaky elekronicky diel, ktory je vo vnutri priskrutkovany.

Typické kurvítko. Chce to důkladnou prohlídku a zkoumat, odkud se zvuk line. Buď se urvala deska s elektronikou (určitě jen přilepená), nebo nějaký šroub. V baterii nemá co klepat. Ale může se po baterii poflakovat nějaký šroub a mohlo by to zkratovat baterku s následným požárem.