Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vnitřní zateplení podkroví

Prosím o radu :)

máme v podkroví prostor, který bychom chtěli zateplit zevnitř. Jedná se o prostor, který nejde zateplit zvenku, máme jen část, k obývání by byl jen občasně. Zjišťuji, že je v nabídce spousta typů zateplovacích desek z různých materiálů.
Nejraději bychom desky s povrchovou úpravou, aby nebyly potřeba zvlášť omítat. Aby do nich bylo možné natlouci hřebíky pro drobné obrázky. A mohly by sloužit i jako zvuková izolace.

Jaké desky by byly z těchto hledisek nejlepší?

Díky
Pepa

Změna předmětu, původně: VNITŘNÍ ZATEPLENÍ PODKROVÍ
Nemusíš psát jako hovádko. (host)

Vnitřní zateplení musíš udělat hlavně správně vzhledem k tvému případu jinak bude hrozit vniknutí vlkosti do dřevěných konstrukcí a možnost jejích hniloby.
Proštuduj si k tomu příslušnou literaturu, nebo si nech od projjektanta vypracovat tech postup.