Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Police z Parapetu

Chtěl bych plastový parapet jako polici ale nevím jak ukotvit protože parapet není plny a policový nosník tam asi nepřidělám a ještě by musel být nerezový kvůli vlhkosti.
neví někdo jestli a jak by to šlo ?

zeď je z plných cihel

Já dával pod pergolu úplně ty klasické za pár korun url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.peva.cz%2Fkonzole-policova-bila-175-x-150-mm-domax2&psig=AOvVaw3TITbLNbSMinM9iUrbsUem&ust=1714410577791000&source=images&cd=vfe&opi=89978449&ved=0CBIQjRxqFwoTCPi_haGz5YUDFQAAAAAdAAAAABAT

Tam na ně ale neprší a nejsou vystaveny vlhkosti, takže se dají koupit i pro venkovní použití, kde na ně prší. Je to jen tip za pár korun.