Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde mi sekacka

Dobrý den, mám sekačku XDC140 a mám problém když nastartuji a dam rychlost, tak mi to hned chcípne nevíte čím to muže bít, děkuji vám všem za rady

Mozno vime, netaha ti benzin, alebo sa zavzdusnuje, mas upchaty filter a mnoho dalsich potencionalnych pricin.
Poriadne jej natahaj benzin, pozri sa ci tam nemas vzduch pre istotu.
Mne to robi obcas tiez, nastartujem spali benzin co som jej napumpoval a scipne.
Mne pomoze ak ju hned na zaciatku uvediem zaroven aj do chodu, prve metre kasle a potom uz spaluje normalne.
Mozes mat prasknutu hadicku kludne a zavzdusnuje sa ti.