Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nátěr střechy - doporučení firmy

Nemáte někdo doporučení (nebo varování) na firmu pro očištění a nátěr plechové střechy chaty? Oslovil jsem zatím dvě firmy a nestál
jsem jim ani za odpověď. Zřejmě nejsou lidi... Prosím jen osobní zkušenost. Dík. J.F.

Změna předmětu, původně: Nátěr střechy (host)

Natre sam, stydel by se a za odpoledne. A to plati univerzalne pro kazdou chatu? V rodine mame chatu, u ktere nater strechy nevezme ani lecjaka profi firma a za odpoledne by to nedali ani ve trech. Ale nekdo je holt frajer od klavesnice, ze ;)

Soused před měsícem natíral střechu tímhle.
Ovšem byla ve sklonu vhodném k chůzi.
Chválil si, ovšem dodržel přesně doporučení výrobce ohledně čistění a počtu nátěrů.
To si budeš muset u firmy ohlídat, jestli ji seženeš.
Doporučil mu to kamarád, který se zabývá barvami profesionálně.
Osobně jsem s alkydovou barvou nedělal.