Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepení poličky na sádrokarton mamutem

Dobrý den,

mám v plánu upevnit poličky na stěnu, která je ze sádrokartonu lepidlem značky mamut.

Chci se zeptat, jestli při případném sundání v budoucnu (bydlím v nájemním bytě) je hodně velký problém toto lepidlo sundat a jestli se může poškodit celý sádrokarton při sundavání. Všichni mi radí že není dobrý do sádrokartonu vrtat tak jsem si myslela že bude jednodušší ty police nalepit.

Děkuji za radu

Lenka Zavřelová

Záleží na váze. Držáky na hasičák jsem úspěšně kotvil kovovu dutinovou hmoždinkou. Pár polic na kytičky a podobné okrasné blbosti by určitě taky zvládly. Nosníky mají nevýhodu, že se špatně trefují a obvykle se nenacházejí na požadovaném místě.

Ale lepit to mamutem je blbost.