Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Natřít střechu na bílo

Dobrý den, rádi bychom změnili barvu naší střechy, abychom zmírnili dopad letních veder.
Existují prosím střechy, pro které se nátěr na bílo nehodí?
Bydlíme v řadovém RD, starý 8 let, plochá střecha, materiál teprve zjišťujeme.
Předem děkuji za rady,
Bambino

Nátěrem toho moc nevyřešíš.Na baráku Start jsem zkoušel kde co.Nástřik isolační pěnou a pod.V zimě stále sníh odtával a vlétě horko .Vloni jsem nechal udělat ještě jednu izolaci a klid.Střecha drží a sníh neodtává.V létě nehřeje.Navíc jsem po určitých peripetiích od státu získal dotaci 120 tisíc.Fakt je ten že mě dodatečná izolace stála cca 540 tisíc Kč.Před 35 lety se dal za tu cenu postavit barák.