Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tekutá izolace proti vlhkosti na venkovní terasu

Ahoj lidi, řeším teď, jakou pořídit izolaci proti vlhkosti na venkovní terase v úrovni terénu. V nabídce je tisíce možností, v různých cenových hladinách, nevím, co vybrat, aby to ještě fungovalo, ale abych neplatil majlant. Můžete mě někdo prosím poradit z vlastní zkušenosti? Chci na to přilepit dlažbu. Děkuji předem za pomoc a přeji všem hezký večer.

Změna předmětu, původně: tekutá izolace (host)

Před 5 lety jsem použil lepenku v kýblu od hasoftu.
2 vrstvy. Lemovky se kupují hotové jako stavebnice. Byla k tomu nějaká lepicí fixační páska.
Na to přišla slinutá dlažba.
Položeno na flexi lepidlo od webra.
Kdysi tu spyhyp doporučoval pro venkovní použití místo hřebínkové stěrky použít stěrku s polokruhovými zářezy, říkal tomu pokládka to tekutého lože nebo tak nějak.
Tu jsem si musel vyrobit.
Je to terasa, která není na terénu, ale na nezastřešené terase, takže tam prší ale odspodu vlhko nehrozí.
Vyspárováno koupenou spárovací hmotou, ale osobně se mi jeví klasický způsob zalití spár cementem jako lepší.
Zatím to drží.

Ten system jsem viděl v nemocnici na spojovacím mostě mezi pavilony. Byl zavřený, některé dlaždice cyběly a pod terči byl navátý nepořádek lupení a podobné. Asi to vyžaduje občasné rozebrání a čistění.
To se v našem systému nenosí.