Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení časovače.

Zdar mám časovač a nevím si s ním rady jak nastavit aby se sepnul jen na jednu minutu. Na dobu spínání jsem přišel, ale když dám čas sepnutí 1 tak je to hodina a já potřenuju tak minutu. Je to na vibrační motorek. Díky za případné rady. 145654334111

Jestli jsem to z těch obrázků soudruhů Čongů pochopil, P0 nastavuje jednotlivé časové jednotky. A jak čtu popisek/manuál dole, P1 režim už nastavuje pouze intervaly, takže nastavit 1s zapnutí co každou hodinu (ale ani co každých 3600 s) nelze.

edit: jako jediné řešení mě tedy napadá přidat kaskádově druhý Čongův potrat nastavený na minuty - po 60 min zapnout na 1 minutu, čímž zapne ten "sekundový", který necháš nastavený na 1s zášleh po např. 120s, takže se zapne ve skutečnosti jen jednou. :-)