Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat paralyzér teleskopický

Dobrý den
Dobří lidé poraďte prosím.
Mám už strach se vybelhat z domu, aby mně nějaký zfetovaný grázl nesejmul. Pepřové pistole mám, ale s těmi nemůžu chodit po ulici a normální paralizér mi vy vyrazí z ruky. Potřeboval bych někde sehnat co nejdelší teleskopický paralyzér, který se vejde do kapsy a po vyjmutí vystřelí na co největší dálku, tím se odjistí a už funguje.
Moc děkuji za každou radu.
Nešťastný důchodce Michal

Teleskopický paralyzér je něco jako obušek a je to ta nejhorší varianta. Snadno se odblokuje, kratičký kontakt nestačí na sundání útočníka. Vystřelovací paralyzér - taser - vypadá jako pistole, po zmáčknutí spouště z něj vyletí dva dráty, pokud mineš jsi v hajzlu - je jednorázový. Dosah do 10 metrů, rozpumpovaného útočníka to nestihne sundat.

Přestože je to klasifikované jako nesmrtící zbraň, je dost případů, kdy zasažený zemřel. Nevím jak to bude řešit náš pošahaný právní systém.