Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte mi vyplněním dotazhníku

Pomozte mi vyplněním dotazníku 🙂
Rád bych už měl za sebou dálkové studium na VŠ, ale k tomu potřebuji vaši pomoc. Prosím o vyplnění dotazníku pro potřeby mé diplomové práce, který se týká nakupování elektromateriálu či produktů s ním souvisejících (osvětlení, fotovoltaika, nářadí). Dotazník vám nezabere více než 15 min.
Abych vás alespoň trochu namotivoval, ze všech respondentů na konci vylosuji 3, kteří ode mě dostanou dárek. Předem děkuji za vyplnění.

Dotazník: https://forms.gle/H3tkJS3fMCnAErNy5

Když jsem ještě pracoval, tak jsem si elektromateriál co jsem potřeboval pro vývoj a následně pro výrobu objednal v našem obchodním oddělení. Kde to kupovala paní co to měla na starosti se mi nedoneslo a celkem mne to nezajímalo. Nevylučuji, že to mohla nakupovat u nějakého jí známého překupníka a něco jí za to taky mohlo kápnout. Ale možná jí křivdím.
:beer: