Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autonabíječka

Vážení přátelé, nemá někdo doma staré shema autonabíječky, kdysi vyšlo v AR. Tenkrát jsem ji sestrojil,
jsou tam tranzistory KF 517 a KF 508. Tyristor KT 110 ? už si nevzpomínám. Nabíječku už nemám, potřeboval bych ji sestrojit znovu.
Děkuji za laskavost.

Jen na doplnění, kdy vyšly v AR nějaké nabíječky.

AR A 2/79/66 moto: nabíječ akumulátorů plynulě regulovatelný pro 6 i 12V, print
AR B 2/90/43 moto: nabíječ akumulátorů 12V se žárovkou 24V/35/50W jako regulátorem a ochranou
AR A 8/86/308 moto: nabíječ akumulátorů s charakteristikou I pokračování článku z AR A 10/81
AR B 2/89/52 moto: nabíječe akumulátorů-různé typy automatické: tyristorové, tranzistorové
AR A 4/74/148 moto: nabíječka akumulátorů s tyristorem automatické vypínání
AR B 2/90/420 moto: nabíjení akumulátorů nesymetr. ST proudems s CMOS, print