Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej přetoků z FVE

Zdravím.

Máte někdo zkušenosti z prodeje přetoků z FVE CENTROPOLU ENERGYa.s. ? Od podpisu smlouvy do její registrace to trvalo 10 týdnů !! Musel jsem to opakoaně urgovat. Nakonec to svedli na Operátora trhu a.s. Vůbec se mi to nelíbí. Za dobu "pátraní " jsem přišel o 2000,- Kč

Zcela upřímně: mně se nelíbí, že musím platit tvé zbytečné a víceméně škodlivé přetoky.
Pokud jste smlouvu podepsali k nějakému datu, nedodržení jejích podmínek by mělo jít k tíži strany, která smlouvu nedodržela (pokud se tak reálně vůbec stalo.)

nechci kazit úlevnou náladu, ale tunel je asi dvojnásobný. ono se jen doufalo, že se dotace baronům povedou "nějak" zbrzdit / zastavit, což je smutné scifi.
všechny 2010 podepsané elektrárny jsou stále dotované, protože nebyl zájem ani nepodplacení lidi skutečný stav zkontrolovat. ono se nějak nepočítalo s tím, že by velkopodnikatel podváděl.