Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapslový kávovar Dolce Gusto KP120 - vyteklá voda

Dobrý den , prosím neřešil jste někdo opravu kapslového kávovaru Dolce Gusto KP120 nepravidelně je pod ním vyteklá voda , nádržka neteče , a nevyteče ani všechna voda z nádržky , nemohu odhalit , jednou možností je že těsnění pod ventilem na nádržku neudrží větší tlak ,hladinu ( najít nové se mi nepodařilo) nebo mě napadá prasklina na vedení uvnitř v nějaké výšce a vyteče jen to co je výš vlivem spojených nádob . děkuji za typ kde sehnat náhradní díly , nebo jiné vyřešení netěsnosti ,jinak holt výměna celého zařízení

Změna předmětu, původně: Kapslový kávovar Dolce Gusto KP120 (host)

Nejpravděpodobnější závada opotřebovaný těsnicí kroužek pod nádobou, dá se běžně sehnat. Já to opravoval asi před půl rokem, dodavatelů je několik viz vyhledávač (zadat přímo typ kávovaru). Pokud chcete zkontrolovat i vnitřek a hadičky, lze kávovar rozebrat, ale upozorňuji, že je to systém mnoha plastových zaápadek po obvodu plast. krytu, takže pomalu a po dobrém...

Měl jsem asi ten starší typ. Netěsnilo těsnění na výstupu vody z nádržky. Po pár pokusech o utěsnění to vyřešil sběrný dvůr. Možná, že se to nějak utěsnit dá. Neměl jsem s tím trpělivost. :-)