Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS lokátor na skútr

Ahoj, máte prosím někdo zkušenost s nějakým GPS lokátorem na skútr? Abych ho schoval někam aby nebyl vidět a v případě krádeže mi ukáže kde je. Stačí nějaký, kde se neplatí měsíční poplatek. Skútr je v garáži. Děkuji.

Případně se prodávají GSM moduly, nestojí zase tolik, ale zkušenosti s nima nemám. U samo domo projektu je ale právě problém s tím uschováním někam, protože to nikdy nebude tak miniaturní, jako továrně vyrobený.