Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nové místo na pračku v koupelně

Zdravím, dal jsem pryč starý sprchový kout (vaničku) a místo něj bych chtěl zhotovit vyvýšené místo na pračku. Odpadní trubku si protáhnu do zadní části, kde se napojí odtok pračky. Podlahovým polystyrenem si srovnám výšku podlahy s horní hranou trubky a pak přes to bude dalši vrstva podlahové polystyrenu, která trubku schove. Na to bych pak použil cca 5 cm vrstvu keramzitbetonu. Po zatvrdnutí pak klasickou dlažbu. Dá se to tak udělat? Pak mě zajímá nějaký tip jak udělat ten samotný schod, který by vytvořil předěl mezi koupelnou a tím vyvýšeným místem (jakoby hráz). Je možné udělat klasický šalung a vylít to betonem? čili betonový předěl? Nebo? Výška cca 30 cm. Díky za rady a tipy.

Ještě doporučuji udělat u toho schodu malý rantl, stačí třeba centimetr do výšky, aby ta pračka neujela když se třeba špatně rozloží prádlo a začne ždímat a nespadla.

Osobně bych ho udělal z dutých cihel + dlažba.