Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rádio do auta s reproduktorem

Ahoj ,nemáte někdo typ na rádio co bych strčila do autozásuvky a fungovalo by ?Musí mít vlastní reproduktor,porouchalo se mně rádio v autě a nefungují BLUETOOTH FM TRANSMITTERy.Takže to nejde spárovat přes repráky v autě.tedy potřebuji aby to mělo svoje repráky.díky

Takže to chce navštívit někoho, kdo tomu rozumí a není to značkový servis Audi :-) Co třeba hledat opravy autorádií a navigací v okolí?
Modulátor je ten transmitter do auta, to stojí na allegru 300,- allegro
Pak je zabudované rádio (s navigací), to se dá pořídit z druhé ruky třeba
V podstatě můžeš poslouchat přenosné rádio na baterky, s tím, že ovládání a poslech budou stát za pendrek a ještě někdo bude muset dodělat napájení z palubních 12V na kontakty baterek. Takhle jsem kdysi při brždění otloukl bráchovi nové dvojče Sharp... To už snad je jednodušší koupit data a nechat hrát telefon, ten se napájí přes USB snadno.