Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako PREpojiť smd led diódy

Zdravím Vás. Chcem sa spýtať možno úplne primitívnu vec, ale skúsim. Menil som si smd led diódy na budíkoch v staršom aute. Všetko prebehlo v poriadku, krásne svietia, teda až na jednu diódu. Ukazovateľ teploty je osvietený dvoma ledkami. Jedna svieti a druhá má poškodenú dosku na mieste spoja. Keď ju tam napájkujem, tak ako jediná nesvieti. Preto mi napadlo možno blbé riešenie, ale keďže sú tam dve, tak nedala by sa tá, ktorá nesvieti nejak napojiť/prepojiť s tou, ktorá normálne svieti? Ďakujem za prípadnú pomoc.

Cez víkend to rozoberiem a odfotím to detailne. Ledky sú napájkované dosť amatérsky, ale všetko fungovalo, dnes sa mi ale stala taká nepríjemná vec, že možno na sekundu padli všetky ručičky, budíky aj preblikli, hneď znovu nabehli, auto ale šlo normálne ďalej, nezhaslo, ani necuklo, nič, stalo sa to viac krát po sebe, pod každou diódou boli dve zlaté kontakty, ktoré na tej jednej nie sú. Najhorší scenár bude, že zoženiem iné budíky a prekódujú sa na môj immo a km. Ale najradšej by som nejak dal dokopy tieto, pretože teraz svietia omnoho lepšie. Dodám fotku, vyzeralo to, že ju odtiaľ niekto vytrhol silou.