Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mulliput barvení

Zdar a sílu.
Marně sháním Mulliput v barvě modré a červené. Tak že budu muset barvit, ale netuším, jakým barvivem to půjde.
Zkusil bych Mulliput v barvě bílé, který mám, přibarvit nějakým tekutým nebo i práškovým pigmentem, abych
získal hmotu v barvě, kterou potřebuji, tzn. modrou a červenou hmotu.
Má někdo zkušenosti s barvením Mulliput , nebo kde by se dal koupit již hotový barevný?
Zatím jsem probrouzdal celý net a všude jen černý, bílý a žluto šedý. Tipuji, že se někde dá sehnat i v jiné barvě,
ale mně se bohužel nedaří, tak poléhám, že někdo zkušenosti má.
Dík.

Za prvé se to asi jmenuje Milliput, za druhé ty barvy, ve kterých se to vyrábí nejsou barvy jako obarvení, ale těmi barvami je určen účel, k jakému se to má využít (aspoň tak jsem to pochopil po chvilce googlení ale můžu se plést) a za třetí, zkus příště dotazovat raději nějaké odborně zaměřené fórum, třeba https://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=19&t=2755&start=15
(PS, ne že bych tomu rozuměl, ale zaujal mě ten název, že to neznám...)