Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co je příčinou vypadávání /zastavení/ pořadů na PRIMĚ k.28 ( chvilkama i hláška žádný signál)

Dobrý den, sleduji pořady pozemního vysílače Javořice (Jihlava) na dvou televizorech přes setoboxy EVOLVEO. Programy na kanálech 35 a 26 běží v pořádku. Programy na kanále 28 často, nepravidelně vypadávají( v řádu vteřin i desítek vteřin ) obraz se zastaví a objeví se hláška, Žádný signál, následně pořad běží, ale nepravidelně se to opakuje.Používám síťovou anténu bez předzesilovače vzdálenost vysílače cca 7 km. Dva Set boxy a dvě TV jsem vyloučil, taktéž anténu i kabel, poněvadž zbývající pořady na kanálech 35 a 26 běží v pořádku, kde hledat chybu, proč pořady (PRIMY) na kanálu k28 nepravidelně vypadávají?

loading...

Jediný, kdo je tady mimo mísu a navíc nevděčný hulvát, jsi ty!

Když neuvedeš vzdálenost od vysílače, kvalitu a sílu signálu, jestli jsi v zástavbě nebo někde na samotě, jestli v dolíku nebo na kopci, přesný typ antény a délku koaxiálního kabelu, tak ostatní můžou jenom hádat. Výškový profil mezi anténou a vysílačem sis taky určitě nezobrazil.

pravidelně tady bývám napadán, jak jsem málo zdvořilý k důchodcům - přitom až tu na poradně jsem si všiml jejich hádavosti a malichernosti, u jednoho pána z prahy až nenávisti.

rudolf: podívej se na sebe, jak jsi zareagoval na správnou odpověď - tak proč ti vadí, že se ho host zastal, když jsi navíc skleroticky lhal?
až mě zas budou důchodci kádrovat, začněte nejdřív u sebe.