Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdo vyrobí zarážku na vrata?

U vrat se přelomila zarážka (nebo jak se to správně jmenuje) ze železné tyčky 25 x 10mm (obrázek, rozměry jsou přibližné).
Poptávám řemeslníka nebo firmu co by vyrobil novou (nejlépe v Kolíně nebo blízkém okolí) případně jestli se něco podobného dá koupit.
Zlomenou zarážku mohu poskytnout k upřesnění rozměrů.

Pižlat pilkou na železo se mi nechce, zatím mám na vratech řetěz.

[97992-vrata1-jpg]

Ten ulomený kus vypadá takhle:
[98015-win-20240105-11-35-15-pro-jpg]
délka asi 14cm.
O zavaření už jsem taky uvažoval. Ale pokud by to přismrknul

kde kdo co má dnes svářečku

možná by to nepřežilo ani čtrnáct dní.
Dostal jsem tip na nějaké stavební prodejny, zkusím je obejít, jestli bych si nevybral něco co by nevyžadovalo moc velké zásahy do vrat, na nějaký retro dojem píííp, hlavně když by to fungovalo.
:beer: