Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nožní pumpa – nedává smysl – není návod

Dobrý den
Dobří lidé pomozte alespoň maličkou radou.
Koupil jsem si nožní hustilku (viz odkazy) , a nejsem stavu (jsem prosťáček) Jak pracovat s redukcí na konci hadice. A hlavně jak s páčkou. Hrál jsem si s tím celý večer a hledal na Google návod – marně. Já jí potřebuji na starobylé vozíčky, kárky aj. , ale i na auto. Jak s tím má neznalý smrtelník pracovat, aby nemusel vždy nepotřebný výstup ucpávat???? Nemám ani čím.
Moc děkuji za jakou koli radu a omlouvám za svou prostotu.
Michal
https://www.mall.cz/ostatni-rucni-naradi/toya-nozni-pumpa-vorel-s-manometrem-100117585872
nebo
https://www.mall.cz/pumpy-kompresory-lode/webhiddenbrand-nozni-pumpa-vorel-s-manometrem-100079529040

A zkoušel jsi to nasadit na ventilek, zajistit páčkou a pumpovat a fouká to opravdu oběma otvory? Nebo to zkoušíš jen připojit na nějaké svoje rozvody? To se mi nějak nezdá, že by prodávali takovou pumpu jen pro inženýry. Ta bude i pro blondýny, pokud si tedy na ní neulomí podpatky na lodičkách.:-D

To je přípojka na automobilový ventilek typu Schrader, 0.305"-32. Lidi neradi šroubují, tak tam dali páčku. Když tím budeš hustit třeba bicykel (galusky nebo silniční pláště), musíš napřed našroubovat redukci a na ní nacvaknout tuhle koncovku. Je to takové vachrlaté, ale lepší neseženeš.