Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mysie diery

Zdravim,

Nema niekto osvedceny tip,ako opravit,zaplnit myšie diery,ktore mi vyhrabali ma chalupe v jednej izbe?

Dakujem za hocijaku radu.

Moje zkušenost s touto havětí je ta,že zhruba v říjnu je pořádně nakrmím.Z krabiček od mléka vyrobím útulný domeček z obou stran otvor aby myška měla při konzumaci klid.Sice to nějaký čas smrdí zdechlinami než se mumifikují ale lepší způsob jsem zatím nevymyslel.