Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi Zásuvka Programovatelná

Zdravím,

potřeboval bych prosím poradit, sháním wifi zásuvku, u které lze nastavit spínání dle extérních dat teploty z webu (vlastní meteostanice). Tedy aby na ní šel spustit skript v nějakém programovacím jazyce, co si sosá data z netu pomocí API a pak se podle toho zapne nebo vypne. V dokumentacích k zásuvkám se to většinou nedá dohledat.

Předem děkuji

V tom případě potřebuješ chytrou zásuvku s nějakým centrálním prvkem, třeba Zigbee. Tam už je pak možné nastavit určité automatizace.
Jinak pochybuju, že by samotná zásuvka měla v sobě webový server, do kterého bys mohl zasahovat a dodávat tam funkčnost