Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lednice Whirlpool WBE34772 - chyba 6

Zdravim,

mam lednici Whirlpool WBE34772 DFC TS, letos ji bylo 10 let.

Vcera zacala hlasit chybu 6 - v manualu moc infa neni, ale web neni tak skoupy:
Dobrý den, 6x bliknutí (chyba F6 při hlášení servisu) je chyba komunikace mezi ovladacím panelem a řidící jednotkou.

Co presne ted lednici je? Si to tak predstavuji, ze jen na tom displeji na lednici nemohu odted menit teplotu v mrazaku a lednici.

Dokaze nekdo odhadnout na kolik tak vyjde servis a zda to u takto stare lednice ma jeste smysl?

Dekuji pekne
Petr

Což zavolat do nějakého servisu a zeptat se přímo tam? Tady těžko někdo zjistí závadu a bude znát ceny náhradních dílů a dobu a tím i cenu práce. Ale uvažoval bych spíš o nové lednici, 10 let je dost a nyní se dělají úspornější typy.