Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem střešní folie jaká?

zdravím, stavím boudu na nářadí sekačku atd
pultová střecha, střešní krytina plechová
aby se mi tam nesrážela nějak voda a nekapalo mi to tam na hlavu uvažuju nějakou podstřešní folii

skladba
krokve - folie - latě - kontralatě - krytina

1) bude mít folie vůbec účeinek?
2) pokud ano, jakou folii? difuzní?

Díky

Jsem poněkud zmaten, aby se tam srážela voda, tak byste asi musel mít vevnitř teplejší vzduch než bude mít ta plechová střecha a kůlna by musela být utěsněná. Pokud tam nebudete topit, tak se dle mého názoru nemá co srážet. Mám na zahradě plechový zahradní domeček na nářadí a zahradní nábytek a žádného srážení jsem si nevšiml...