Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou rasu kocky pro chytani mysi

Dobry den potreboval bych poradit s vyberem rasy pro mys , ktera lovi mysi . Bydlim u pole a denne jich chytim treba 5 i kdyz zadelam diry odkud by mohly vylezat ale stale se nejakea najde. A nevim jestli je v tom lepsi kocka nebo kocour dekuji

To vůbec nemusí být pravidlo. Rodiče mají kočičku britku, s rodokmenem delším, než britská královna, ven chodí spíš na vyvenčení, než že by tam trávila dlouhé hodiny a pokaždé něco přinese. Spíš mám pocit, že lovecký pud snižuje kastrace, ale ta našich zrovna kastrovaná je.
Ale určitě je na tyto účely lepší kočka, než kocour.