Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Náhrada horkovzdušné trouby Fagor 2H-414 N

Ahoj mám starou horkovzdušnou troubu Fagor u které se už nedá sehnat náhradní díl ventilátoru a pouze jen tepelné těleso.

Na těchto stránkách:

https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/41360-trouba-fagor-2h-414.html

Jsou uvedeny rozměry ale chtěl jsem najít anglicky manuál ale bez výsledku.

Rozměry jsou vždy v tomto formátu výška x šířka x hloubka?

Fagor 2H-414 N disponuje take deskou na které je plyn.

Rozpočet pro novou horkovzdušnou troubu je 6000kc.

Bohužel už není možné zajistit všechny nové díly tak jedině nová plynová varná deska a horkovzdušná trouba.

Co prosím můžete doporučit budget stanoven na 15K max -zahrnuta trouba a varna deska

Na staré troubě byl hlavní panel s tlačitky na plyn a stlačitky na provoz horkovzdušné trouby.