Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstránenie lepdla z okna

Chcem vás poprosiť o pomoc. Mal som na oknách reflexné fólie. Pri zatepľovaní bytovky som ich musel odstrániť a po odstránení mi na oknách zostalo lepidlo po tej fólii. A neviem to z okien odstrániť. Skúšal som rôzne prostriedky, ale zatiaľ sa mi to nepodarilo. Skúste poradiť, ďakujem.

To je jen na skle nobo i rámech? Záleží na povrchu toho rámu, aby to čištění vydržel. Čili jestli je to plast nebo nějaký nátěr. Jinak obecně zkusit benzín, perchloretylen nebo nitroředidlo či aceton, ale ten už může naleptat povrch. Nutno zkusit někde bokem. Může se zkusit i isopropylalkohol nebo líh, ale ten bude slabý. Na sklo rovnou to nitroředidlo, nechat chvilku nabobtnat a pak seškrábat nějakou škrabkou na sklo.