Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepení APU lišty

Ahoj lidi, prosím o poradu. Potřebuji přilepit APU lištu, a nevím, jak to udělat, aby byla opravdu rovně. Mám rysku, když k ní lištu přiložím a budu zespodu strhávat izolační proužek, půjde to tak? Samozřejmě s pomocí mé lepší polovičky, sám bych asi tu délku rovně neudržel. Moc všem děkuji za poradu a užijte si zbytek dne. S.

Se omlouvám, rysku jsem nepřečetl. Pak ti zbývá použít nějakou lať a ještě jednu osobu k manželce, aby lať držela na druhém konci. Nepíšeš kam to budeš lepit je také možné místo lidí použít přísavky, které ti přidrží laťku, nebo tři latě kde budou dvě svislé a jedna vodorovná a ty svislé budou držet tu vodorovnou.

Jo, díky. Problém je v tom, že oni na všech videích to lepí podle nalepeného - a snad i rovného - polystyrénu. Ten ale já nemám, potřebuji to nalepit "do prostoru", proto jsem vznesl tento dotaz. Asi není špatný nápad s tou latí, ale opravdu to bude chtít víc rukou. Zatím díky. S.