Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak dostat do PC obrázek displeje autokamery?

Mám novou autokameru
https://niceboy.eu/files/down/manuals/niceboy-manual-pilot-q1.pdf
učím se s ní zacházet, chci dát jako součást dotazu zobrazení na displeji autokamery, ale nedaří se mi vyfotit, aby to nějak vypadalo. Když se na displej dívám, vypadá to krásně ostře, nejlepší fotka co by se nechala dát do počítače (přečtení z paměti foťáku) vypadá takhle:
[97597-kamera-jpg]
Kde dělám chybu?

Klepe se ti ruka.

To je možné. Ale takhle rozmazané je to i na displeji foťáku.
Ale už se mi to podařilo nějak nastavit (i datum a čas) tak to uvedu do zkušebního provozu.
Až se vyskytne někdo se smartfounem, zkusím, aby to vyfotil on, já mám jednoduchý mobil a tam to vypadalo taky takhle. Proto jsem po letech vytáhnul ten foťák, jestli to bude lepší.
:beer:

Zkusil jsem fotit displej autokamery ve dne venku.
[97674-niceboy-jpg]
Hádám, že když jsem ji fotil večer v bytě, bylo tam málo světla.
Teď mám problém. Nějak jsem se předtím dostal do menu kamery a nastavil jsem aktuální datum. Ale asi byl špatný kontakt s SD kartou, datum se vymazalo. Teď jsem si toho všiml a datum chci opravit.
Ale do menu kamery se nemohu dostat.
Kde dělám chybu?

EDIT: Tak jsem to metodou pokusu a omylu nějak nastavil, snad už to vydrží.
Ale jak se mi to povedlo???
Вот техника большая.
:-( :beer: