Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak utesnit asfalt pod starou podlahou

Mam pronajatou starsi stavbu - stavenou cca v 60. - 70. Letech a v jednom pokoji je podlaha udelana nejspis tak, ze jsou na betonovou podlahu nalepene - asi asfaltem nebo jinou cernou pachnouci hmotou - drevotriskove desky. Dokud maliri nestrhli z podlahy stare lino, tak to nebylo temer citit, ale po strzeni lina je to dost vyrazne. Lze nejakym zpusobem utesnit spary mezi deskama tak aby se to utesnilo a nebylo to tolik citit ? Nebo to jedine co muzu udelat je zas oresto hodit lino ? Diky

Pořádně v té místnosti zatop a nech to vyvětrat. Můžeš to několikrát zopakovat. Pak tam dej znovu lino. Ono se to postupně uvolňuje. Já měl pod linem nějakou hmotu kvůli kročejovému hluku a ty páry z toho asfaltového lepidla mi díky nabobtnání lino zvedly (v 80 letech minulého století). Musel jsem sundat lino vyhodit tu nabobtnalou umělou hmotu a nechat to vysmrádnout. Pak se tam dalo nové lino. Nic jiného pokud nechceš sundat ty desky a seškrábat to asfaltové lepidlo nevymyslíš.:-)