Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem broušení betonu

Ahoj lidi, prosím o poradu. Potřebuji o necelý centimetr sbrousit beton, plocha je cca 0,5m2. Poradíte mě někdo nejméně "bolestný" způsob, jak to udělat domácími prostředky? Nebo si na to snad něco půjčit? A pokud, tak co? Moc vám děkuji za poradu. S.

Jestli mas flexu, nepotrebujes to mit jak kdyz streli a nevadi ti, ze to bude dost prasit, tak to prorezej o ten centimetr a pak to odbouchej kladivem. Jestli chces mit hladky povrch a nevadi pustit nejakou to korunu, pujc si brusku na beton s odsavanim a prumyslovym vysavacem. Taky dost zalezi na kvalite toho betonu, muzes to s beznou rucni bruskou brousit pet minut, nebo taky nekolik hodin...