Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vesa TV 180

Hezký den kutilové,

Měl bych dotaz, dnes jsem koupil televizi Gogen TVF 43J536 u Alzy. Televizi jsem chtěl navrtat na zeď a podle stránek měla být VESA 100x100, já ale takovou míru zezadu televize nemám, naměřil jsem 180, existuje na takovou míru nějaký držák ?

Moc děkuji.

VESA rozteč 180 mm vůbec nedefinuje, špatně jsi měřil. Zkus tam zašroubovat šroubky M4, jestli jsou to ty správné šroubky. Podle VESA FDMI by měly jít zašroubovat do hloubky 7.4 mm (víc ne, zničil bys to). Hledej zezadu nálepku s kódem, který začíná "VESA MIS" nebo jenom "MIS", z toho se to dá poznat.