Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem montaz cerpadla sigma

montaz cerpadla sem vyhodne zakopil cerpadlo na repas vymenila se mechanicka ucpavka ale kolega me upozornil ze tam chybí jeste podlozka pod cislem 42 akorat ze podle rozklesu ma byt zvenku a on tvrdí ze ma byt uvnitr cerpadla coz mi prijde divne viz foto si myslim že nic nechybí nebo se pletu
tpvdc9M

18060Cs

podlozka oznacena cervenou barvou :
y8v0XQ6

Takhle je to komplikované, Jde mi to to že prý schazí podložka za sajgrovkou,(Mechanická ucpavka) Ale podle vykresu vyše tam žadna není zakreslena prikladam foto jineho čerpadla o co mi jde :
96k1

Pripadne uvitam tip kde objednat podložku ?

Omlouvam se čeština není zrovna moje parketa.

To vypadá, že tam patří gufero, neboli simering. Je potřeba znát rozměr (vnější, vnitřní průměr a výšku), koupit ho lze třeba tam, kde prodávají ložiska. Nebo těsnící šňůru, někdy se prodávají hotové kroužky, v prodejnách čerpadel. Tam ti také řeknou co tam patří.