Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem součástka 5B5U

Co je zač součástka (čip SMD?SMT) 5B5U? To je její nápis shora. má 2×3mm, a na každé 3mm hraně tři nožičky.

Vypadla z USB nabíječky, funguje dál , dává dál 1800mA při 5100mV

Aktualizace : usb mobil je nabíjen jen proudem 925mA při5V. Ty udaje 1900mA jsou po připojení rezistoru místo reál.zařízení

No on má všech 6 noži'cek ale.

Nicméně je USB nabíječky(má umět 5/9V /2A), která (dřív ještě) údajně nenabíjela / blbnulo nabijeni'.

Po nějaké době upadl. Říkam.si, že vyzkoušim nabikečku jestli má chybející 5B5U vliv. A výsledky jsem.psal.

Je možné že by kvlůli chybě. 5B5U, blblo nabíjení?