Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará lednice jako venkovní ochrana pro audiotechniku?

Dobrý den, chtěl bych si na zahradě zřídit malý audiosystém a tak mě napadlo, zdali bych místo drahých venkovních reprobeden nemohl použít ty obyčejné s tím, že by byly uzavřeny ve starých ledničkách společně se zesilovačem a ostatními komponenty a tak by byly vlastně chráněny před vlhkostí a deštěm (lednice má ve dveřích těsnění, zbytek by se pak dotěsnil silikonem). Lednice by samozřejmě v době provozu musely být otevřené, ale s takovou situací se počítá samozřejmě jen v době pěkného počasí a přítomnosti osob na zahradě. Audiosystém by byl na zahradě jen v sezóně, tedy od konce května do začátku září, tudíž bych nemusel řešit problém s mrazem. Na ledničku by se pak udělala stříška se sklonem, aby voda mohla co nejrychleji odtékat. Z lednice by také pro úsporu místa bylo kompletně vyrabováno chladící zařízení. Vše by bylo zabezpečeno visacím zámkem. Audiokomponenty bych pak nakoupil ty nejlevnější výhradně z bazaru (i kdyby došlo ke zničení nebo krádeži, nevadilo by to). A teď už konečně otázka. Je takovéto řešení spolehlivé?

Spolehlivé nevím, ale otázka je jak to bude rezonovat a dunět. A taky pozor na nějaké aktivní ekology, aby neměli starosti s tou úpravou, protože lednice se musí k demontáži odevzdávat k ekologické likvidaci kvůli úniku náplní, i když se tam už freony nedávají.