Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV tcl - nejde přepínat kanál

Ahoj,
tchán má televizi TCL 43P635 (s androidem) a nějak se mu zbláznil ovladač. Když stiskne tlačítko pro změnu tv programu (tlačítko p+-), tak se místo toho mění aplikace. Takže když chce změnit kanál, tak buď přes číslo kanálu, nebo stisknout klávesu Guide a vybrat kanál.

Nevíte co s tím? Díky

p.s.: omlouvám se, pokud jsem to dal do špatné sekce...

V tomto nesouhlasím,již jsem přišel do kontaktu s mnoha značkovými výrobky,takzvané světové kvality a nesloužily jako levné od čínských prodejců.Nejvíce mě vypekl značkový Moser na stříhání psů,stál šest tisíc,párkráte ostříháno a nože totál tupé.Dnes používám leta strojek z Ebay,má keramický nůž,stál 260 kč a stříhá stále stejně.
Soused autoklempíř si kdysi kupoval značkové uhlové brusky okolo 15000,ža to je kvalita,ani jedna nevydrží třicetinásobnou výdrží co bruska z Teska za tři stovky,už to pochopil.Zrovna tak vysavač na odsávání od brusek,dal čtyřicet tisíc,za tři roky hotovej motor.Dnes používá lídláckej za necelé dva tisíce a říká,že to měl udělat hned.:-)

To je celkem jedno.V drahých,takzvaně značkových televizích jsou desky se součástkami z Číny a Thaiwanu.Obrazovky se vyrábějí v pár firmách na planetě.Rozebírám všechno možné,značkové,neznačkové,levné,drahé ,těžím součástky na kutění a většinou je původ stejný.Takže již leta podobné komentáře považuji za liché.Každý není tak bohatý,aby mohl vyhodit velké peníze,protože někdo tvrdí,že je to IN.Jinak nic proti,jen pouhá výměna rozdílného názoru.:-)

Když stiskne tlačítko pro změnu tv programu (tlačítko p+-), tak se místo toho mění aplikace.

To preto, lebo TV, prípadne DO je v režime používania aplikácií. Prepnúť do režimu TV.
Preštuduj poriadne návod! https://www.euronics.cz/navod/televize-tcl-43p635-tcl43p635/p617789/
str.10
Ak si nevieš s tým rady - str.14 - Resetovat na výchozí tovární
nastavení? Týmto sa všetko vynuluje (potreba znova naladiť kanály), nastaví sa režim TV.

Tiež som mu napísal resetovať do továrenských nastavení, lenže on asi v slovenskom jazyku čítať NEVIE! Pravděpodobně jeden z těch, kteří považují slovenštinu za exotický jazyk a potřebují k tomu Google překladač.....:-)
P.S. napsal jsem to v češtině, aby tomu - chudinka - porozuměl. Ja česky umím číst i psát a překladač nepotřebuji.