Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smršťovací bužírka na násadu ke smetáku?

Včera jsem trochu zametal před domem a od násady smetáku jsem si do dlaně zadřel třísku. Napadlo mne navléknout na násadu smršťovací bužírku a fouknout na ni horkovzduškou.
Ale hledal jsem, kde by se ta bužírka dala koupit. Před smrštěním by musela mít průměr tak 2,5cm. Trochu jsem hledal na internetu (třeba v GM), ale tak velké bužírky jsem nenašel. Vím, že existují.

Nevíte někdo, kde hledat? Stačí mi asi 2 metry, nepotřebuji celé klubko.

Dobře osmirkovat násadu a místo, kde se tvoří takové ty ploché třísky, omotat dobře utaženou elektrikářskou izolačkou. Většinou se jedná o kousek cca 15 cm násady.
Inu, násady už nejsou co bývaly.

PET flašky, když se jim ustřihne dno a hrdlo fungují jako smršťovací bužírky, nějaké malé lahvičky navléknout za sebe a smrštit. Ale asi by to bylo dost hnusné.

Smrštitelné "rukávy" mívali v modeláři, používá se to na baterie.

Jo, vím přesně, co hledáš, protože toho máme v práci docela dost. Jednou jsem objednával smršťovky a tak nějak jsem nerozlišil, jestli je průměr té bužírky platný pro kruhový průměr, nebo při jejím zmáčknutí na plocho. Takže jsem omylem objednal několik metrů nadrozměrných bužírek. Naštěstí jsme pro ně našli využití.
Ale kde jsem je vzal:
https://www.tme.eu/cz/katalog/smrstovaci-buzirky_113255/
Vyfiltruj si požadovaný průměr před smrštěním.

Třeba tohle:
https://www.tme.eu/cz/details/bmgbs380bne/smrstovaci-buzirky/bm-group/gbs380bne/
Ale obávám se, že když mrkneš na cenu, bude jednodušší sehnat si novou násadu.