Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DO auto alarm meta

DObry den, bohuzial mama v aute alarm meta hap 2.5. Akoze ok, ale po tolkych rokoch sa mi utrhlo usko z DO, kedze je to cele z nejakej gumy ci silikonu ci z coho. Druhe uz je tiez nacate. Prazdne puzdra nie su, dokonca ani na Ali (v co som dufal), ale zato su nahradne DO v cene 40 Eur, za dva je to 80, co pri cene tohto alarmu cca 130 eur nieje moc ekonomicke . . . . Nemate niekto nejaku skusenost, ako to zlepit, nahradit, resp. ci sa da pouzit iny ovladac (zevraj je tam niekolko milionov neopakujucich sa kodov, takze asi nejake univerzalne uciace sa DO nebude mozne pouzit, ze sa nauci jeden kod . . . .)

Tak z ciny mam DO na uplne nieco ine, 2 tlacitka, povodna elektronika vyhodena, skoro aj pasuje roztec tlacitok, len elektronika je mensia o malo mensia ako je puzdro, ale ked sa zosrobuje tak to drzi tym, ze sa to opre o tlacidla. Ale aj napriek tomu rozmyslam, nieco take, zeby som prazdne puzdro vyplnil nejkou hmotou, odtlacil do toho elektroniku DO, a po vytvrdnuti by to tam pasovalo do svojho odtlacku bez akejkolvek moznosti posunutia . . . . len neviem aku hmotu pouzit, su rozne modelovacie vytvrdzujuce na vzduchu, ale bojim sa aby neboli moc tuhe na spracovaie resp na zatlacenie elektroniky . . . a navyse najmensie balenie co som nasiel je 300 g . . . je aj 125 ale zapaltim za postovne viac ako za tovar :-) potrebujem zopar gramov . . . ma niekto nejaky napad, akusenost, aku hmotu pozit . . .