Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čištění skutru Jonway MP Korado 125 Adventure

Ahoj,
chci si přes Bazoš od jednoho pána důchodce koupit skútr, který je super, starší (2013), má ještě 2 roky technickou, ale dlouho nejezdil, a tak občas nejde nastartovat a "škube" ve vyšší rychlosti / když dám plyn naplno. Ještě před prodejem mi ho chtěl nechat spravit, ale jeho opravář nemá čas (až v září), tak mi ho chce prodat takto a se slevou.

Kolik může stát oprava = čištění palivového systému, kterak bylo opravářem na místě diagnostikováno?

Zeptám se samozřejmě i jeho, ale zajimal by mě i váš názor. Zajímají mě dnešní ceny, ideálně na Ostravsku.

Děkuji všem:)

Možná je tam jen starý benzín a už "zvodnatělý", tak by žádná oprava nebyla potřeba. Zkus vypustit benzín, pokud tam je už dlouho a očistit kontakty na svíčce nebo svíčku vyměnit za novou. Vyčistit síto na výpusti nádrže je samozřejmost, můžou tam být jemné usazeniny, které ucpávají průtok paliva.