Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sekačka al-ko

Zdravím potřeboval bych poradit sekačka al-ko mi při nastartování má hodně výrazný bílý dým když začnu sekat tak se to po chvíli uklidní , ale občas to bílý dým při sekání udělá .Jen při každém sekání musím dolívat olej .Vyměnil jsem filtry , olej , svíčku ale bez zlepšení nějaký rady čím by to mohlo ještě být děkuji

Co to má za motor? Briggs? Jestli je to běžně užívaný primitivní 4t motor s rozvodem SV, tak ten se nechá zrepasovat doma na stole (výrobce pak hraje roli jen ve stavbě a rozměrech náhradních dílů). Respektive výměna kroužků a rovnou kontrola ložisek, ventilů atp. Každému radím nesekat hned naplno po startu. Je to pořád spalovací motor a neprospívá, když hned po startu jede na plný plyn v zátěži.