Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čerpadlo picco5

Dobrý den, chci se zeptat jestli se da nějak zjistit co je na čerpadlo špatně. Jestli vynutí nebo kondenzátor? Čerpadlo se mi rozebereme jen tak jednou ze 30pokusu, když se o to pokouším ….Je pravda ze kdyby bylo špatně vynutí tak ho nerozebehnu vůbec ?

Zdravím,toto opravdu vypadá na kondenzátor,hlaně čerpadlo netrapte bez něj,ono se rozběhne,ale hodně se hřeje vinutí a může se někde propálit smalt mezi drátky a bude pomotoru.Kndenzátor kupte tu hodnotu co tam je,správnou voltáž a mikro.Také jsem to párkráte řešil a bylo to kondikem.U čerpadla co máte by nebylo na škodu čerpadlo ošetřit tepelnou ochranou,aby ve vaší nepřítomnosti neshořelo.Může íí však mít uvnitř z výroby,nevím.:-)